One Piece

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...

#1 2015-05-13 19:52:10

Oreoo
Administrator
Dołączył: 2015-05-01
Liczba postów: 29
Imię postaci: Miwako
Wiek postaci: 16 lat
Płeć postaci: Samica
Szatański owoc: Hito Hito no Mi
Odcinek: 150
Windows XPFirefox 37.0

Szatańskie Owoce

Sztański Owoc (Diabelski Owoc)  - Owoc, który to po zjedzeniu daję różnego rodzaju niesamowite i dziwaczne umiejętności, zależne od rodzaju spożytego owocu i jego typu.
Szatańskie Owoce dzielą się na trzy typy: Paramecia, Zoan i Logia.

Paramecia

Najpopularniejszy typ diabelskich owoców. Owoce te zawierają również największą różnorodność widoczną do tej pory w One Piece. Na przykład: można zdobyć ciało z gumy bądź trucizny, jak również stać kolczastym, bądź niewidzialnym, czy jagodowym człowiekiem. Sposób w jaki zostanie wykorzystywany i manipulowany taki owoc, zależy w dużej mierze od samych użytkowników. Dlatego więc większość użytkowników Paramecia zadowoleni swym dotychczasowym poziomem mocy, nie wykorzystują w pełni możliwości zdolności swego diabelskiego owocu.
Niestety typ Paramecia jest specyficzną grupą owoców, która niekiedy ze względu na szczególne cechy i usprawnienia ciała mogą być uznane za "zbędne" dla samego użytkownika i dają więcej szkód niż korzyści. Typ Paramecia są również uważane za najłatwiejsze do walki, ponieważ mogą one być przewidywalne i często odkrywa się ich możliwości w bardzo krótkim okresie czasu.

Zoan

Owoce Zoan pozwalają użytkowników przekształcać w określone zwierzę. Ten typ owoców przewiduje trzy formy: naturalna postać użytkownika, hybryda (pół-człowiek, pół-zwierzę) oraz pełną formę zwierzęcia bądź człowieka. Owoce Zoan głównie poprawiają fizyczne możliwości i pozwala na używanie trzech form przemian do walki. Lecz to sam użytkownik musi odkryć korzyści, które mogą płynąć z tych przemian.

Logia

Najpotężniejszy i najrzadszy pośród wszystkich typów diabelskich owoców. Użytkownik, który konsumował owoc Logii, otrzymuje moc jednego z elementu naturalnego i wtedy również jego całe ciało przybiera taką formę. A ponadto potrafi także tworzyć ten element naturalny i manipulować nim. Użytkownicy Logii są praktycznie nie do pokonania, gdyż żadne fizyczne ataki nie działają na nich. Chyba iż pozna się ich słabość, wykorzysta się Haki - tajemnicza siła, która pozwala na kontakt fizyczny z użytkownikami Logii bądź natrafi się użytkownik Paramecia, który będzie naturalnym wrogiem danej Logii. Logia zwana "ciemnością" jest całkowicie inna. Gdyż użytkownik tej Logii jest niezdolny do unikania fizycznych ataków i musi przyjmować każdy cios na siebie. Lecz potrafi zniwelować moce innych użytkowników diabelskich owoców (nie na stałe) poprzez dotyk.

Przykładowe Szatańskie Owoce:

- Gomu Gomu no Mi (typu Paramecia)

- Fuwa Fuwa no Mi (typu Paramecia)

- Suna Suna no Mi (typu Logia)

- Pika Pika no Mi (typu Logia)

- Hebi Hebi no Mi (typu Zoan)

- Hito Hito no Mi (typu Zoan)

62904851527009948828.jpeg

73445547467636260342.jpeg


1hdrn5.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
szalenizabojcypomidorow - titaniaots - ruslusit - createsomethingnew - hallsuperleague